Оглас од претпријатие Објавени: јул. 19 2022 09:01

Aluminiumski skali

Објавени: јул. 19 09:01
Прегледи: 1357
Голем избор на висококвалитетни скали од германскиот гигант KRAUSE

1.Алуминиумски скали
- Едноделни
- Дводелни
- Троделни
2.Дрвени скали
3.Скали за домаќинство
4.Скали со платформа
5.Специфични скали

бр. за контакт - 2 2580-852
За подетални информации околу димензии на скалите посетете не на www.baukit.mk
Опис на линк

Баукит Груп/Baukit Grup

Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.
Посети ја страната на нашата продавница

Бул. Александар Македонски бб

+38922580-852

https://baukit.mk/

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.
1357
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации