Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komori Ladilnici

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Silkinvest 18 фев. 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Се продаваат комори/ладилници (сталажи). Погодни за маркети и продавници.
ЦЕНА НА ЛИЦЕ МЕСТО!!!

Телефонот ќе биде достапен од понеделник до петок од 10 до 16 часот
Leaflet

Silkinvest

7 Огласи во продавницата
Rezervar od 5 toni 0 МКД
Dalekovodi 0 МКД
Sankovi za restorani 0 МКД
Aluminiumska Ograda 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации