Оглас од претпријатие Објавени: дек. 24 2021 11:35

Kutii za alat i organizeri

Објавени: дек. 24 11:35
Прегледи: 9
Голем избор на кутии за алат и организери од брендовите TOLSEN и PATROL
За сите подетални информации и прашања посетете не на www.baukit.mk или на тел.број. 2 2580-852, исто така и во нашиот продажен салон во Скопје на Бул. Александар Македонски бб
Опис на линк

Баукит Груп/Baukit Grup

Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.
Посети ја страната на нашата продавница

Бул. Александар Македонски бб

+38922580-852

https://baukit.mk/

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.
9
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации