Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mashina za shienje

10 000 МКД

Се продава од: Simeon Georgiev 28 ноем. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava mashina za shienje ,kabinet,Tip: BAGAT ; Danica, so nozen i motoren pogon.Skoro nova.
Simeon Georgiev
072/239064
Leaflet
Кон почеток