Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2022 09:29

Masini za secenje plocki Sigma

Објавени: мај 20 09:29
Прегледи: 991
Како официјален застапник за Sigma во Македонија Baukit Grup ви нуди голем избор на професионални машини и алат за работа со плочки

- Машина рачна за сечење плочки на влечење 55cm Sigma 3Л 2019год
- Машина рачна за сечење плочки на влечење 67cm Sigma 3Б4 2018год
- Машина рачна за сечење плочки на влечење 77cm Sigma 3Ц2 2018год
- Машина рачна за сечење плочки на влечење 95cm Sigma 3Д2 2019год


За сите подетални информации и прашања посетете не на www.baukit.mk или на тел.број. 2 2580-852, исто така и во нашиот продажен салон во Скопје на Бул. Александар Македонски бб
Опис на линк

Баукит Груп/Baukit Grup

Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.
Посети ја страната на нашата продавница

Бул. Александар Македонски бб

+38922580-852

https://baukit.mk/

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.
991
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38922580-852
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации