Објавени: мај 23 2018 01:47

Masini

Објавени: мај 23 01:47
Прегледи: 626
Frekciona presa 75t, rund elektricen 2000x3mm za lim, ekcentar presi 18t 25t 100t, kombinirka secenje vinkli, polno zelezo f 40 mm, flay 150x16mm, vadi agli stanca f 25 debelina lim 16mm, bezkonecna profilirka sirina 260mm osovina f30. Racna stanca so 12 alati revolver, falc masina so 7 osovini levo desno za klimatizacija. Makaza za secenje na lim 3000x12mm jelsingrad, hidraulicen apkant 3500x100t apkant 2500x70t
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
626
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070249456

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации