Оглас од претпријатие Објавени: септ. 02 2021 12:25

motor so reduktor

ЕУР

Објавени: септ. 02 12:25
Прегледи: 218
prodavam novi motori so reduktor
motorot e 0.12 kw 1380 obrtai
reduktorot EN 030 ima izlez 17 obrtai
Опис на линк

Marijan Inox as

PROIZVODSTVO NA INOX MASINI  I SEKAKOV INVENRTAR ZA VASITE RESTORANI I PEKARI
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PROIZVODSTVO NA INOX MASINI  I SEKAKOV INVENRTAR ZA VASITE RESTORANI I PEKARI
071393451
218
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071393451

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации