Оглас од претпријатие Објавени: септ. 02 2021 12:25

motorce .motor za gril giro

ЕУР

Објавени: септ. 02 12:25
Прегледи: 184
prodavam novi motorcinja za giro gril i druga namena motorcinjata imaat 4 obrtai vo minuta Опис на линк

Marijan Inox as

PROIZVODSTVO NA INOX MASINI  I SEKAKOV INVENRTAR ZA VASITE RESTORANI I PEKARI
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PROIZVODSTVO NA INOX MASINI  I SEKAKOV INVENRTAR ZA VASITE RESTORANI I PEKARI
071393451
184
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071393451

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации