Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Arburg-Masini za brizganje

0 МКД

Се продава од: Boro 18 фев. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat slednite masini vo paket:
Spritzgießmaschine 270M-500-90
Arburg 1993 3.000 €
Spritzgießmaschine 270D-500-90
Arburg 1990 2.500 €
Spritzgießmaschine 220-90-350D
Arburg 1989 2.300 €
Spritzgießmaschine 220-75-250
Arburg 1988 2.300 €

Masinite se vo Germanija.
Paket cena za 4 masini: 9000Evra
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации