Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bagat masina za sienje

120 ЕУР

Се продава од: Жарко 01 фев. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava Bagat ruza step, nikogas ne koristena so rez.delovi i kutija.
Жарко
075330841
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации