Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bagat masina za sienje

7 000 МКД

Се продава од: Zharko 02 фев. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Bagat Ruza Step Selectronik nova nikogas ne koristena so kufer i rezervni delovi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации