Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cistac za ultrazvucni kadi kupi inotek mk

2 550 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 30 окт. 11:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Pasta za race Inotek 850 MKD
Silikonski i gumeni lenti i plocki kupi inotek mk 990 MKD
MESARSKI TRUPCI INOTEK ALATI 8 500 MKD
PVC Folija za zavesi kupi inotek mk 350 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Povelete na nasiot on-line sajt za prodazba
kupi.inotek.mk kade se vneseni samo del od proizvodite od nasata programa so ceni i moznost za on-line kupuvanje. Prodolzuvame so vnesuvanje na proizvodite.

Cistac za ultrazvucni kadi - Germanija.

Pakuvanje 5 litri. Cena 2550,00denari za 5 litri.
Se razreduva od 1:1 do 1:50
PH: 10-12

ИНОТЕК АЛАТИ Ваш партнер во Македонија.

За повеќе информации јавете се на тел. 02 55 11 922 или 078 20 30 21
или на меил[email protected]


Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Prehrambena mast za industrija INOTEK ALATI 435 MKD
Teflon poliamid pom polietilen PVC INOTEK 0 MKD
Teflonski creva PTFE INOTEK Alati 750 MKD
Kamenja za secenje brusenje INOTEK ALATI 100 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации