Оглас од претпријатие Објавени: авг. 08 2022 03:30

Clean and strip filc diskovi za poliranje Inotek

МКД

Објавени: авг. 08 03:30
Прегледи: 659
Clean and Strip дискови за чистење и отстранување на корозија, налепници, лепило од метал без да го оштети металот.
Филцани дискови за полирање на метални и други површини.
Ламеларен диск од филц и полни дискови од филц. Се монтираат на стандардни полирки или брусилки.

Посетете не и на нашиот сајт www.inotek.mk
Инотек алати дооел Скопје
Контакт телефони :
(02) 5511922 или
078203021

Работиме со УНДП грантови за новоотворени сервисни работилници


Имате одобрено грант од УНДП за купување на алат за вашиот новоотворен сервис ? Обратете се кај нас, во Инотек алати. Со задоволство ќе ви помогнеме околу изборот на најдобриот алат од многу реномирани европски брендови.
Ви нудиме:
- Рачен алат
- Помошен рачен алат
- Специјален алат за сите видови возила
- Колички за алат
- Пескари
- Ултразвучни кади
- Технички спрееви и др.
Купете од директен увозник од Европа.
2 години гаранција на купениот алат.
Испорака од лагер.
Посетете не и на нашиот сајт www.inotek.mk
Инотек алати дооел Скопје
Контакт телефони :
(02) 5511922 или
078203021
078314435

Пуштете барање на нашата е-маил адреса: info@inotek.mkweb strana: www.inotek.mk

mail: info@inotek.mk
Опис на линк

Инотек Алати

Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници.  
Програми кои ги работиме:
- Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит),
- Механички заптивачи за пумпи и сл.
- Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др.
- Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери.
- Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати,  течен метал.
- Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон.
- Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон.
- Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др.
- Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic.
- Метални стеги со димензии до Ф 110 мм.
- Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници.  
Програми кои ги работиме:
- Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит),
- Механички заптивачи за пумпи и сл.
- Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др.
- Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери.
- Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати,  течен метал.
- Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон.
- Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон.
- Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др.
- Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic.
- Метални стеги со димензии до Ф 110 мм.
- Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Ul.Lepenec bb, Skopje 025511922 078203021 https://www.inotek.mk
659
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

025511922

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации