Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLUTA GUMIRANA INOTEK ALATI

660 МКД

39 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 18 фев. 15:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Peskara od lager kupi inotek mk 100 МКД
BGS Technic Germanija 192 parcinja Inotek Alati 9 000 МКД
Kada za perenje na delovi kupi inotek mk 0 МКД
INOTEK ALATI Materijal za dihtunzi vednas 81 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница


Гумирана плута служи за изолација и за изработка на дихунзи. Отпорна на уље.

- Имаме и филц за заптивање
-Огноотпорни табли со дебелина 5 и 10мм
-Клингеритни табли и дихтунзи

Повелете на нашата интернет продавница на
kupi.inotek.mk каде се внесени само дел од нашите производи со цени и можност за купување преку интернет. Продолжуваме со внесување на производите.

За повеќе информации побарајте на меил [email protected]
или
02 55 11 922,
078 20 30 21, Инотек Алати Дооел Скопје.
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Silikonska folija za tunelski pecki Inotek Alati 2 250 МКД
Odmastuvac Prehr mast  kupi inotek mk 180 МКД
Teflonska silikonska folija Inotek Alati 2 500 МКД
Peskara od lager kupi inotek mk 100 МКД
Кон почеток