Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Silikonski i gumeni lenti i plocki kupi inotek mk

990 МКД

1 100 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 16 мар. 15:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Kamenja za secenje brusenje INOTEK ALATI 100 000 MKD
Set alat za kamijoni Inotek Alati 6 900 MKD
Lepila Loctite zamena kompletna Inotek Alati 135 MKD
Cistac za ultrazvucni kadi kupi inotek mk 2 550 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Povelete na nasiot on-line sajt za prodazba
kupi.inotek.mk kade se vneseni samo del od proizvodite od nasata programa so ceni i moznost za on-line kupuvanje. Prodolzuvame so vnesuvanje na proizvodite.

Имаме и нагазни гумени ленти, против лизгање, цена 1100денари/м2.
Инотек Алати Ви нуди гумени и силиконски ленти за подвижни траки, ленти, за изработка на дихтунзи, подлоги на работни маси и комбиња, изолатори и друга примена.
Квалитетот на производите е одличен и е со потекло од Италија.
Компанијата во својата програма има и:
-Сунѓераста гума за звучна изолација, топлотна изолација, филтери за вода, за воздух,
-Полиуретанска гума
-Силиконска гума
-Гумирана плута
Позициите може да се изработат и според Ваш цртеж и спецификација.

Побарајте понуда на:

[email protected]

тел. +389 2 55 11 922, 078 20 30 21
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Cistac za ultrazvucni kadi kupi inotek mk 2 550 MKD
MESARSKI TRUPCI INOTEK ALATI 8 500 MKD
INOTEK ALATI Materijal za dihtunzi vednas 81 MKD
BGS Technic Germanija 192 parcinja Inotek Alati 9 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации