Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stolarska mehanicka presa

1 500 ЕУР

Се продава од: Боби и Влатко 17 фев. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава столаркса механичка преса( 220Х110)
Боби и Влатко
075913118, 078377924
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации