Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Teflon poliamid pom polietilen PVC INOTEK

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 30 мар. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Filc za dihtuvanje kupi inotek mk 1 260 MKD
Peskara od lager kupi inotek mk 100 MKD
Cistac na klima kanali inotek 350 MKD
PVC Folija za zavesi kupi inotek mk 350 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница


ИНОТЕК АЛАТИ Ви нуди Пластики полиамид, ПОМ, тефлон и тефлонски производи.
Во ф и во плоча.

Ново, имаме на лагер полиамид шуплив, во цевка, и тефлон во цевка.Пластики полиамид, ПОМ, тефлон и тефлонски производи.

Имаме на лагер:
- тефлон во плоча за дихтунзи, заптивки
- тефлон во ф за разни потреби во прехрана и хемија
-тефлон експандиран, трака, плоча
-течен тефлон за навојни споеви
-тефлон трака
-тефлон во аеросол за подмачкување, лизгање

Лепила за авто стакла, дихт маса.
Шнур за печки и котли, клингерит, дихтунзии по димензија....

Povelete na nasiot on-line sajt za prodazba
kupi.inotek.mk kade se vneseni samo del od proizvodite od nasata programa so ceni i moznost za on-line kupuvanje. Prodolzuvame so vnesuvanje na proizvodite.

За повеќе информации слободно контактирајте не на:
[email protected]
02 55 11 922,
078 20 30 21
Специјални цени за продавници низ Македонија!!!
www.inotek.mk
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Kamenja za secenje brusenje INOTEK ALATI 100 000 MKD
Silikonska folija za tunelski pecki Inotek alati 2 250 MKD
Diht masa za motori i pecki i kamini INOTEK Alati 165 MKD
Cistac za ultrazvucni kadi kupi inotek mk 2 550 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации