Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Teflonski creva PTFE INOTEK Alati

750 МКД

14 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 14 јан. 15:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Cistac na vsis Benzin od Inotek Alati 280 MKD
Ognootporni traki za pecki i kotli Inotek Alati 30 MKD
Filc diskovi poliranje  Inotek Alati 140 MKD
Silikonska folija za tunelski pecki Inotek Alati 2 250 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Teflonski creva, 100% cist teflon, PTFE.

Dimenzii na lager: f 6/4mm, f8/6mm, f10/8mm

Namena: se koristat vo hemiska industrija, prehrambena industrija.Pustete baranje na mail [email protected]
ili tel 02 55 11 922

Se naogame vo Vlae, Skopje.

Kontakt telefon 078 203 021.
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Kran za motori i tovar 2 tona inotek alati 17 200 EUR
Silikonska folija za tunelski pecki Inotek Alati 2 250 MKD
Teflon poliamid pom polietilen PVC INOTEK 0 MKD
Pasta za race Inotek 850 MKD
Кон почеток