Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ultrazvucna kada za cistenje kupi inotek.mk

12 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 24 мар. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Inotek Alati ognootporno kebe za zavaruvanje 1 100 MKD
Pasta za race Inotek 850 MKD
Kamenja za secenje Inotek Alati 3 000 MKD
Peskari Profi na lager Inotek Alati 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница


Moze da gi vidite vo firma.

Ultrazvucna kada za cistenje na dizni, injektori od naslagi, necistotii, kamenec.

Se upotrebuva i vo medicina za slicna namena.

0.7litri kada so cena od 7000,00denari

Golemina na rezervoarot 2,5litrii so cena od
12.500denari
i
Golemina na rezervoarot 4litri so cena od 21.000denariMoze i na faktura, avansna.

Poteklo Holandija

Povelete na nasiot on-line sajt za prodazba
kupi.inotek.mk kade se vneseni samo del od proizvodite od nasata programa so ceni i moznost za on-line kupuvanje. Prodolzuvame so vnesuvanje na proizvodite.

Poveke informacii na tel 02 55 11 922 ili 078 203021

ili baranje na [email protected]

www.inotek.mk
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
PLUTA GUMIRANA INOTEK ALATI 660 MKD
Kran za motori i tovar 2 tona inotek alati 17 200 EUR
ALAT NA RATI BEZ KAMATA INOTEK Alati 0 MKD
MESARSKI TRUPCI INOTEK ALATI 8 500 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации