Оглас од претпријатие Објавени: мај 19 2022 08:20

Agregat generator 150kva Cummins-Magneti Marelli

ЕУР

Објавени: мај 19 08:20
Прегледи: 3
SE PRODAVA Diesel Agregat - Generator, ESP: 150kVA/120KW/ Lth=216A.

Motor: Cummins - USA
Generator: Magneti Marelli - Italy
3P ATS - ABB - Sweden
AS - ABB - Italy
Control panel: ComAp AMF9 - Chezch Republic

Opremen so grejac za motor, mrezen polnac za akumulatori, gumeni amortizeri, silent galvanizirana cabina i rezervoar so kapacitet od 250 litri.

Agregatot e class 1, i pokraj back up moze da se koristi za primarno 24/7 napojuvanje.

Isporaka: Od lager, vednas.

Cenata e 20.400eur so vklucen ddv 18%.

Garancija: 24 meseci.

Nasa isporaka i montaza i pustanje vo rabota.


Опис на линк

Енерго Глобал Трејд ДООЕЛ Скопје

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.
Посети ја страната на нашата продавница

Скопје

072268765

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.
Скопје 072268765
3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072268765
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации