Оглас од претпријатие Објавени: дек. 10 2022 07:40 Моментално гледате: 1

Generatori od 40 do 2770kva Alimar generators Turcija

Објавени: дек. 10 07:40
Прегледи: 525
Моментално гледате: 1
Prodazba, montaza i servis na dizel elektricni avtomatski generatori - agregati, so moknosti od 40 do 2770kVA.

Raspolgame i so generatori na lager vo nas magacin - Skopje, za isporaka vednas, so moknosti od 40, 110, 150 i 350kVA.

Generatorite se opremeni so 3p transfer panel od brendot ABB - Swiss, grejaci za tecnost, polnaci za akumulatori, rezervoar za gorivo, oklopena verzija so nisko bucni zastitni kabini.

Garancija na generatorite e 24 meseca, nas trasnport, montaza i pustanje vo rabota.

Obezbeden servis na nivo na cela teritorija na drzavata i rezervni delovi.

Опис на линк

Енерго Глобал Трејд ДООЕЛ Скопје

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.
Посети ја страната на нашата продавница

Скопје

072268765

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.
Скопје 072268765
525
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072268765
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации