Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINA ZA PROIZVODSTVO NA COKOLADO

2 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Сигнус Трејд 03 фев. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА ПРАВЕЊЕ ЧОКОЛАДО ВО СООДВЕТНИ КАЛАПИ - ФОРМИ.
ВО КОМПЛЕТ СЛЕДУВААТ 11 КАЛАПИ СО РАЗЛИЧНИ ФОРМИ ЗА СЛАДОЛЕД
Сигнус Трејд
070204124
Leaflet
Кон почеток