Објавени: јун. 22 2022 02:08

Metal detektor za zlato

МКД

Објавени: јун. 22 02:08
Прегледи: 478
metal detektor digitalen so led ekran DO 2m dlabocina za site metali zlato srebro bronza moznos za diskriminacija na metali podelba moznost selektiranje na metalot sto sakata da go barate isklucuvanje na zelezo plus avtomatsko merenje na dlabocinata na predmetot signalizacija so zvuk moznost opcija za slusalki detekcija 360" radius so vodootporna sonda tel:077600691 cena 250ey
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
478
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077600691

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации