Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Produkciska masina Canon Image Press C6010

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: My Matketing 17 јан. 15:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава Canon Image Press C6010, Подукциска машина со Џамбо касета, дополнително Бајпас ако сакате да работи без џамбо касетата, Рип А1200 (еден од најдобрите рипови кој вади офсет квалитетен принт) и Финишер кој витка и хефта истовремено или одделно доколку имате потреба, кој може да извади каталог готов само да се обреже од 3 страни. Произведена е 2014 година и има поминато 1,700.000 копии додека животен век и е 14,000.000 копии. Машината е во најдобра состојба, одржувана од Абикс и оди со 1 сет бои и 3 цели нови неотпакувани девелопер станици кои чинат најмалку 1500еур заедно со боите. Цената е со плус 5% ДДВ бидејки плаќањето е фактурно.
My Matketing
075 319 311
Leaflet
Кон почеток