Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet na plin

1 500 МКД

Се продава од: Aleksandar 11 апр. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
ITNO PRODAVAM SPORETI NA PLIN ZA AJVAR, MARMALAD

Itno prodavam 9 metalni sporeti - ramki za gotveneje na Zimnica, Ajvari, Marlamadi na Plin.
Sporetite se vo vid na metlan ramka , so plamenjaca bez Plinska boca.
Potrebno e samo da se prefarbaat, I procisti plamenjacata.
Na raspolaganje imame 9 komada kako na slikata.

Idealni se za gotvenje vo Dvor ili na terasa na Plin, poeftino i bez drva, bez chad I bez otpadoci,

Cena: 1.500 denari
Sporetite se naogaat vo Taftalidze, Karpos.

Isto prodavam MASINA ZA MELENJE BIBER i KAFE - 3.000 denari

Kontakt:

ALEKSANDAR
mob. 070 376 256
Aleksandar
070376256
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации