Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Makaza Presi

Се продава од: Dragan Donev Денес 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат ексцентар преси од 10 t, 25 t, 30 и 50 t, столбна бормашина, компресор од 260 l, стабилен електричен апарат за варење, хидраулична маказа за сечење метал 2500x5, и истите се во одлична состојба.
тел за контакт 070 - 262-345 драган
Dragan Donev
070262345
Leaflet
Кон почеток