Објавени: јан. 12 2022 02:32

Rezervoar za nafta cisterna

ЕУР

ЕУР
Објавени: јан. 12 02:32
Прегледи: 930
DSZP „Zavarivač“, Vranje, Jugoslavija 3m³/3t нафта.
Во резервоарот има останато 400l нафта која можете да ја откупите по пониска цена од пазарната. Цената 300€ е само за резервоарот (цистерната).

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
930
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070265930
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации