Оглас од претпријатие Објавени: јун. 02 2021 12:11

Sklop na alki i poedinecna alka za krevanje na tovar

Објавени: јун. 02 12:11
Прегледи: 117
Склоп на алки и поединечна алка за кревање/подигање на товар кои ја содржат ознаката G80 со работна носивост од:

Склоп на алки од 2,36 тона до 31,5 тона
Поеднинечна алка од 1,6 тона до 21 тон

Склоп од алки и поединечни алки може да се користат за подигнување на многу тешки и обемни товари. Нивниот дизајн обезбедува цврстина и издржливост за да можат да издржат удари, екстремни температури и изложеност на хемикалии и УВ зраци.
Лесна монтажа и демонтажа.

Со секој купен производ добивате соодветен сертификат од производителот.

За повеќе информации контактирaјте не.

Контакт-Kontakt
022777826 070222209

Sklop na alki i poedinecna alka za podiganje/krevanje na tovar koi ja sodrzat oznakata G80 so rabotna nosivost od :

Sklop na alki od 2.6 tona do 31.5 tona
Poedincna alka od 1.6 tona do 21 ton

Sklop na alki i poednicna alka moze da se koristat za podignuvanje na mnogu teshki i obemni tovar .Nivniot dizajn obezbeduva cvrstina i izdrzlivost za da mozat da izdrzat udari, ekstremni temperaturi i izlozenost na hemikalii i UV zraci.

Lesna montaza i demontaza.

So sekoj kupen proizvod dobivate soodveten sertifikat od proizvoditelot.

Za povekje informacii kontaktirajte ne.

Контакт-Kontakt
022777826 070222209
Опис на линк

LEM - Lifting Equipment Macedonia

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Boris Trajkovski no.117 070222209 https://www.facebook.com/LEM.Skopje/
117
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

0038970222209
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации