Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zabotehnicki motor

0 МКД

Се продава од: Добрила 14 фев. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
СЕ продава висечки заботехнички мотор марка UNIVERZAL со 25 илјади обрти
Добрила
077 593-433
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации