Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Generatori agregati dizel novi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Sloga Import Вчера 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Sloga Import

Sloga Import

31 Огласи во продавницата

Agregati i generatori od 12 kw do 900 kw 0 MKD
Generatori agregati 0 MKD
Potopni pumpi dizel i benzin 0 MKD
Tajfuni Dizel novi 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Сарај, Скопjе
Agregat generatori novi 16 kw 22kw 28 kw 40 kw 75 kw 90 kw do 900 kw novi so garancija 24 meseci montaza transpor do meso
Sloga Import
Компанијата Слога Импорт се занимава со узов и продажба на големо и мало, и тоа: - Градежни материјали - Ќерамиди, - Цигли, - Блокови, - Изолации, - Градежни лепила, - Премази за демит фасади, - Мермерни и гранитни плочи, - Алати и мали градежни машини, - Генератори со мала и голема моќност, (од 12kw до 900kw) Нашата компанија е динамична компанија, свртена кон купувачите, фокусирана на големо и мало продажба во нашата земја. Во нашата фирма се опфатени производи од водечките европски и македонски производители на градежни материјали и опрема. Од основањето на нашата фирма , сите овие години се стремиме да работиме посветено, со максимален квалитет, на задоволство на нашите купувачи и на нашите добавувачи. Тоа ни помага цело време да достигнуваме се поголемо проширување на продажниот асортиман и истовремено да се зголемува бројот на нашите купувачи. Слога импорт се наоѓа во село Копаница, Општина Сарај. Нашиот тим кој има долгогодишно искуство е секогаш тука да им помогне на клиентите, односно да Ви помогне за да го изберете секогаш она што Ви е најпотребно, со најдобар сооднос цена и квалитет. Во понудата на Слога импорт е опфатена целата програма на градежни материјали од цемент, сите видови цигли, ќерамиди, градежни адитиви, градежно железо, изолациони материјали, градежни лепила, премази за демит фасади. Располагаме со мермерни и гранитни плочи со врвен квалитет, идеални за ентериерно и екстериерно вградување. Посебен сегмент во понудата се малите градежни машини и алати, од кои ги издвојуваме: - Машините за виткање на арматурата, - Машини за сечење на бекатон плочките, - Машини за сечење на мермер и гранит, Располагаме со широка палета на генератори и агрегати, со мал среден и голем капацитет, од италјанско, јапонско и турско производство. Електричниот генератор е вртечка машина која механичката енергија ја претвора во електрична. Располагаме со Honda, Lombardini, агрегати дизел и бензин, и др. За сите подетални информации, и податоци кои ве интересираат Вас, наши драги клиенти, Ви стоиме на располагање. Со почит, Слога Импорт
Посетете ја нашата продавница
Село Копаница, Прикажи на мапата
071634495
https://www.facebook.com/Sloga-Import-1531364627153257/?ref=page_internal
Sloga Import
071634495
Sloga Import

Sloga Import

31 Огласи во продавницата
AGREGATI DIZEL I BENZIN NOVI SO GARANCIJA 1 GODINA 0 MKD
Agregati generatori novi 0 MKD
Agregati Lombardini i Honda 0 MKD
Masini za mesanje malter 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации