Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hilti novi i aparati za zavaruvanje varenje 400 A

Се продава од: Sloga import 02 апр. 14:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Сарај, Скопjе
aparat za varenje novi so garancija 300A 400Anovi imame i ceo2 novo
Sloga import
071634 495
Leaflet
Кон почеток