Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

5 IN 1 PILA TRIMER ZIVA OGRADA ZA VISOKI GRANKI

7 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 05 апр. 08:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата

Agregat Honda 2.5kw nov 9 800 МКД
Aparat za zavaruvanje Inverter 200A 500A 5 000 МКД
Mikser za lepak mesalka Makita nova 2 500 МКД
DIGITALNI VAGI 40KG 150KG 300KG 500KG 1 300 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
5 VO 1
EL PILA ZA SECENJE DRVA
TRIMER ZA KOSENJE TREVA
PILA ZA ZIVA OGRADA
PILA ZA VISOKI GRANKI
PILA ZA VISOKA ZIVA OGRADA

DONESENI OD SWISS

PRAKAM PO KARGO
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
Agregat Honda 2.5kw nov 9 800 МКД
MASINA ZA ZIVA OGRADA CIRKULAR  HILTA BATERISKA 3 700 МКД
4 GUMI NOKIAN WR D4 225 55 16 IMAAT 6mm 2018GOD 7 000 МКД
TRAKTOR KUBOTA B17 SO FREZA 24KS REGISTRIRAN 4 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации