Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agregat 2,2kw Matrix nov nekoriste i Bosch 850 W

Се продава од: miru 09 фев. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
matrixot e nov 2,2kw cetvorotkaten
a bosch e od 850w malce koristen
Leaflet
Кон почеток