Оглас од претпријатие Објавени: јун. 08 2022 05:05

Agregat Einhell 2.5kw i 3.5kw Honda motor nov

МКД

МКД
Објавени: јун. 08 05:05
Прегледи: 2020
alat donesen od swiss
generator ger cirkular
bansek stubna bormasina
hilta bateriska bateria brusalka
kompresor ubodna


prakam po kargo
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

2020
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации