Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bateriski Udaren Odvrtuvach Makita HP331DSAE

9 500 МКД

11 000 МКД

Се продава од: Ime 25 јан. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
NOV NEOTPAKUVAN BATERISKI ODVRTUVAC/ZAVRTUVAC SO UDAR, 10.8V, 2x2Amh Baterii, polnac, kufer.
1 Godina standardna garancija so datum od 19.04.2018
Cena:150e
Leaflet
Кон почеток