Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bosch hilta bormasina ubodna pila made in Germany

4 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE Вчера 05:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
RAZNI ALATKI BISKVITAR BRUSALKA EINHELL
ISKRA PERLES KRESS WURTH ELTOS AEG
MAKITA BOSCH DE WALT METABO
DONESENI OD SWISS BATERISKA


GARANTIRAM ZA ISPRAVNOSTA


PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
RAZNI MASINI OD SWISS EINHELL 3 700 МКД
Aparat za zavaruvanje Inverter 200A 500A 5 000 МКД
Agregat Honda 2.5kw nov 9 800 МКД
HONDA BENZINSKI VAKUM PUMPI ZA VODA 2 I 3 COL 6 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации