Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARNITURA ALAT KOMPLET KLUCEVI GEDORE

800 МКД

2 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 26 фев. 05:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата

HONDA BENZINSKI VAKUM PUMPI ZA VODA 2 I 3 COL 6 500 МКД
ROTOR I STATOR ZA AGREGAT 2KW 2.5KW 3KW 3.5KW 4KW 5 200 МКД
APARAT ZA ZAVARUVANJE KOMBINIRAN SO CO2 MIG MMA400 12 000 МКД
AGREGAT GENERATOR HONDA 2.5KW 3.5KW STATOR 12sm 9 700 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
HONDA BENZINSKI VAKUM PUMPI ZA VODA 2 I 3 COL 6 500 МКД
GER CIRKULAR BANSEK FREZA BISKVIT HILTA BRUSALKA 3 700 МКД
5 IN 1 PILA TRIMER ZIVA OGRADA ZA VISOKI GRANKI 7 200 МКД
APARAT ZA ZAVARUVANJE INVERTER 200A 500A 5 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации