Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izoboy masina za secenje stiropor

Се продава од: Hesat 23 мај 21:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam masina za secenje stiropor so standardi dimenzi, izoboy sece efektivno i precizno na 45 i 90 stepeni i na debelina do 23 cm.
Hesat
Leaflet
Кон почеток