Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolicka za alat Einhell

9 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 07 мај 07:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
RAZNI MASINI OD SWISS AND GERMANYGARANTIRAM ZA ISPRAVNOSTA


PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE

BOLE

22 Огласи во продавницата
KOLICKA SO GARNITURA POVEKE ALAT NOV 34 000 MKD
Razni masini od Swiss Einhell 3 200 MKD
Garnitura alat komplet klucevi Gedore 800 MKD
MENUVAC VW T4 2.5TDI 102KS TRANSPORTER SYNCRO 4X4 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации