Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za solarni sistemi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Termo Sistem 14 јан. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата

SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Toplinski pumpi 0 МКД
Kotli i kamini 0 МКД
Kamin na peleti 25kW 1 136 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
1. Сигурносен вентил 1/2" 4 bar
2. Антифриз 10L
3. Сигурносен вентил 1/2" 6 bar
4. Двојна соларна група
5. Диференцијален термостат
Termo Sistem
Опрема за греење, климатизација и соларни системи
Посетете ја нашата продавница
Никола Парапунов 1/1 -13 Прикажи на мапата
023079802
https://www.termosistem.com.mk
Termo Sistem
023079802
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата
Podno greenje 0 МКД
Kotli i kamini 0 МКД
Toplinski pumpi 0 МКД
Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
Кон почеток