Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Podno greenje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Termo Sistem 22 јан. 09:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата

Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
Kotli i kamini 0 МКД
Oprema za solarni sistemi 0 МКД
Kamin na peleti 25kW 1 136 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
1. Сет за подно греење
2. Мешачка група за подно и радијаторско греење без пумпа
3. Топчест вентил за пумпа
4. GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (600m)
5. Стиропор за подно греење
6. Мотор за мешачки вентил со Т - константно
7. Шина за подно греење Ø16-Ø18 (50mm)
8. Адитив за во кошулица 10L
9. Полиетиленско црево со антиоксигенска бариера 16x2 (600m)
10. Адитив за заштита на цревото за подно греење
11. Пластична елка за подно греење
Termo Sistem
Опрема за греење, климатизација и соларни системи
Посетете ја нашата продавница
Никола Парапунов 1/1 -13 Прикажи на мапата
023079802
https://www.termosistem.com.mk
Termo Sistem
023079802
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата
Kotli i kamini 0 МКД
Toplinski pumpi 0 МКД
Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
Oprema za solarni sistemi 0 МКД
Кон почеток