Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PUMPA ZA VODA

2 200 МКД

Се продава од: Avantura 20 јун. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам електична пумпа за вода не користена поради промена на планот, со гарантен рок уште 10 месеци купена во Електрометал
тел.071-209-250
Avantura
071209250
Leaflet
Кон почеток