Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Razni masini od Swiss Einhell

3 700 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 07 апр. 05:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата

DEWALT GER ZA SECENJE METAL 2300W KAMEN 355MM 5 200 МКД
KOLICKA SO GARNITURA POVEKE ALAT NOV 34 000 МКД
Agregat Honda 2.5kw nov 9 800 МКД
5 IN 1 PILA TRIMER ZIVA OGRADA ZA VISOKI GRANKI 7 200 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
RAZNI MASINI OD SWISS EINHELL

KOMPRESOR DIHT KRSAC
MAKITA BOSCH DE WALT EINHELL STUBNA BORMASINA
METABO


PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
Aparat za zavaruvanje Inverter 200A 500A 5 000 МКД
4 GUMI NOKIAN WR D4 225 55 16 IMAAT 6mm 2018GOD 7 000 МКД
DRZAC ZA STOLBNA BRUSALKA STUBNA POD AGOL PROFI 3 700 МКД
DIGITALNI VAGI VAGA 40 100 150 200 300 500KG 1 300 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации