Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ROTOR I STATOR ZA AGREGAT 2KW 2.5KW 3KW 3.5KW 4KW

5 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 26 фев. 05:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата

BOSCH HILTA BORMASINA UBODNA PILA MADE IN GERMANY 4 500 МКД
HONDA BENZINSKI VAKUM PUMPI ZA VODA 2 I 3 COL 6 500 МКД
APARAT ZA ZAVARUVANJE KOMBINIRAN SO CO2 MIG MMA400 12 000 МКД
KRSAC GOLEM EINHELL 50J NOV 16 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
ROTORI I STATORI ZA AGREGATI
2KW 2,5KW 3KW 3,5KW

ODGOVARA ZA SITE AGREGATI
OD 2KW DO 3,5KW STO
IMAAT MOTOR 0D 5KS DO 7KS

KOMPLETOT E OD
''BAKARNA NAMOTKA''
ZAGARANTIRANOIMAM KOMPLET DELOVI ZA AGREGATI
GENERATOR MOTORI PUMPI I DR
PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
HONDA BENZINSKI VAKUM PUMPI ZA VODA 2 I 3 COL 6 500 МКД
MENUVAC VW T4 2.5TDI 102KS TRANSPORTER SYNCRO 4X4 0 ЕУР
APARAT ZA ZAVARUVANJE INVERTER 200A 500A 5 000 МКД
4 GUMI GOOD YEAR F1 SAVA UHP2  245 45 R17 2019GOD 3 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации