Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Кран

1 ЕУР

Се продава од: Васе 23 јан. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Продавам кран во одлична состојба, висина 19 метри, должина на стрела 24 метри. Цена по договор
Васе
070/213-177
Leaflet
Кон почеток