Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka za pici i pastramajlija

Се продава од: Методи 29 ноем. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Се продава печка за пици и пастрамајлија на струја и плин со плинска боца во исправна состојба.
Цена по договор
Leaflet
Кон почеток