Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Pocni da zarabotuvas astranski jazik za 2 nedeli

1 650 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП, 14 фев. 11:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Eleganten zenski casovnik Paris Night 1 190 МКД
Sportski maski casovnik Hector Army! 1 190 МКД
АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Pingulingo книгата е интересен и лесен начин за изучување на англискиот јазик. Лесно се користи и брзо дава резултати. Не бара набавка на дополнителни учебници, плаќање на приватни часови или одење на повеќемесечни курсеви.
Се состои од специјално и деталноразвиени лекци за учење организирани по категории. Содржи основни поими поврзани со секојдневниот живот, работа, дом, здравје, храна, семејство, луѓе, патувања, бизнис, пари, технологија, уметност, медиуми, природа и време.Сè што треба е наутро и навечер да ги погледнете лекциите што се планирани за тој ден. Ја подобрува меморијата и поттикнува до 5 пати побрзо паметење. Го гарантира совладувањето на англискиот јазик со отстранување на демотивираноста за учење. Книгата има 47 лекции и над 180 илустрирани страници на англиски јазик. Заедно со книгата, доаѓаат и видео лекции кои можете да ги следите на веб страната со регистрација.

Благодарение на формулата за автоматско учење на јазик можеш лесно:

1. да ги совладаш основите на странски јазик за 14 дена
2. да го користиш јазикот на средно ниво после 2 недели
3. да се зголеми стручната спрема - конечно ќе го добиеш очекуваното унапредување или подобро платена работа
4. да разговараш со странци на патување - без никакви проблеми да резервираш хотел, да се договориш со таксист или да побараш медицинска помош
5. да овозможиш личен развој, да ги подигнеш своите вештини и јазична интелегенција - семејството и пријателите ќе бидат импресионирани со твоите способности.

Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: [email protected]
Прати порака на : pazar3.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!
СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП,
При процесирање на Вашата нарачка, користиме најдобри безбедни мерки, за да се осигураме дека Вашите податоци кои ги пишувате во нарачката, безбедно се чуваат.
Visit our store page
ул. Вера Цири Вири 6/6, Show on the map

СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП,
  Online
23 20 77 68
Leaflet
Eleganten zenski casovnik Paris Night 1 190 МКД
Sportski maski casovnik Hector Army! 1 190 МКД
Кон почеток