Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PUMPI ZA VADENJE VODA

6 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 22 мај 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Агриа Центар Штип Ви предлага пумпи за вадење вода од 1,5", 2", 3" и 4" (цола) со бензински и дизел мотори.
Покрај стандардните пумпи имаме и високонапорни пумпи, како и пумпи за нечиста вода.
Пумпите имаат гаранција од 6, 12 и 24 месеци.
Цените на пумпите почнуваат од 6.500 денари.

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.

www.facebook.com/AgriaCentar
АГРИА ЦЕНТАР
Фирмата АГРИА ЦЕНТАР од Штип се занимава со увоз, продажба и сервисирање на мала градинарска, хортикултурна и друга механизација, а потесна специјалност е продажбата и сервисирањето на мотокултиватори и приклучна опрема за нив. Почетокот на нашето работење датира од 1989 год. како представништво на фабриката ХОНДА - Мио Стандард од Осиек - Р. Хрватска, а потоа и како представништво и на ИМТ - Књежевац, Р. Србија. Од 2008 година Агриа Центар работи како независен, директен увозник на нови модели на мотокултиватори. Во поново време понудата на мотокултиватори е зголемена и со гордост можеме да кажеме дека само кај нас има најголем избор на мотокултиватори, како и дополнителна опрема од различни производители. Дел од брендовите кои Ви ги нудиме се: Веима, Фортеко, Белини, Гарден Макс, Градина, Лабин Прогрес, ФПМ, Хонда и други. Ние не продаваме мтокултиватори на слики и каталози. Мотокултиваторите се на залиха и во секое време имаме над помеѓу 15 и 35 различни модели на лагер! Со успешното надградување и стручно работење Ви овозможуваме: - Најголем избор на нови мотокултиватори од различни категории и изведби, - Најповолни цени, - Најголем избор на приклучна опрема за сите модели на мотофрези и мотокултиватори, - Понуда на останата земјоделска и градинарска механизација, - Продажба на големо и мало, - Испорака до секое место во Македонија, - Дијагностика, сервис и резервни делови. Богатото искуство и високата професионалност се нашата силна страна! Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори!
Посетете ја нашата продавница
Карл Маркс 22 Прикажи на мапата
070 / 322 - 193, 077 / 755 - 119
http://www.facebook.com/AgriaCentar?ref=hl
АГРИА ЦЕНТАР
070322193
Leaflet
АГРИА ЦЕНТАР

АГРИА ЦЕНТАР

45 Огласи во продавницата
MOTOKULTIVATOR WM 500 -
Najgolem izbor priklucna oprema za motokultivatori -
MOTOKULTIVATOR MONDIAL TPS LABIN PROGRES -
Promocija na motokultivatori Garden Max 25 000 МКД
Кон почеток