Оглас од претпријатие Објавени: дек. 26 2021 03:56

Agregat generator za struja 70kw diesel avtomatik

ЕУР

Објавени: дек. 26 03:56
Прегледи: 599
se prodava mnogu dobar generator 70 kva so iveko motor so pominati 320 sati nosen sega od swiss i je komplet i je verzan za proba deka sve e funksjonallno koga ce snems struja sam ce zapalit koga ce dojdit struja sam ce zgasnit se vodit na firma mozit placanje i so faktura agregatot vo makedonia nema raboteno samo proban cenata e fiks a 6000 plus ddv Опис на линк

Marsal Tito broj,108

071911701

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
599
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071911701

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации