Оглас од претпријатие Објавени: јан. 14 2022 11:43

agregat generator za struja novi 20,24,30,170kw

Објавени: јан. 14 11:43
Прегледи: 923
se prodava profesjonalen industriski agregat bez motir generatorite se novi neoputrebuvani 20 kva i 24 se na remenica so novi kaisi davat struja trofazno i monofazno imame kolicina Опис на линк

Marsal Tito broj,108

071911701

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
923
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071911701

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации